Diskontní karta

   • Pokud se Váš podnik zabýva poskytováním služeb a prodejem, diskotní karta je Vaším nezbytným marketingovým nástrojem. Tato karta je dárkem pro klienta, umožňuje mu čerpat slevy, sbírat body a zvyšuje tak objem Vašeho prodeje. Pomocí tohoto typu karet je také možné rozšířit partnerskou síť s podniky poskytujicích slevy a přináší mnoho dalších výhod  držitelům Vašich karet.
   • Pro klienta je důležitá pozornost a individualita.

Matné karty

 • Doporučujeme pro firmy, které použivají černé nebo jednobarevné designy. Matný povrch je více reprezentační a přijemný na dotek. Tento typ karty se vyznačuje delší dobou životnosti a je více odolná vůči oděru. Popularita matných karet roste na trhu autosalónů, vináren a ostatních obchodů s luxusním zbožím. Dle naší zkušenosti je možné řici, že matná, stylová karta s kreativním designem zanechává v klientovi pocit luxusu. Majitelé a ředitelé firem používají plastové matné vizitky pro prestižní a reprezentační dojem. Estetický a magický vzhled matné karty přitahuje pozornost. Chcete zlepšit image podniku?
 • Matná karta je Váš výběr! Favorit plastových karet!

VIP

   • Je luxusní druh plastové karty.
   • Pro vaše prioritní klienty. Stříbrné, zlaté a platinové karty.
   • Realizujeme na plastové kartě Váš kreativní design a doplníme různými druhy personalizace. Hotstamping zlatem, stříbrem a embossingem.  Vzorky pro Vás připravíme zdarma.
   • Rozšiřte hranice svých možnosti — využijte plastové karty.

Bezkontaktní karty

   • Jeden z bezpečných a nejperspektivnějších druhů plastových karet. Jejich použití je velice snadné a efektivní.  Zabezpečuje automatizované okamžité zpracování dat, kontrolu vstupů a výstupů zaměstnanců a osob do budovy, kontrolu osobních údajů, vjezd a výjezd automobilů na parkoviště. S tímto druhem karet získáte velké množství výhod, mezi které patří hlavně snížení nákladů a časové náročnosti při zpracování dat, v neposlední řadě bezpečnost.
   • V naší nabídce najdete bezkontaktní karty – EM 4102 a Mifare1, samozřejmostí je potisk Vaším individuálním designem.

Chcete vědět více?

Napište nám a požádajte o další informace…

Karty 3 tag

 • 3 mini plastové karty — skvělé marketingové řešení pro Váš podnik.  Velkoobchody, sítě čerpacích stanic, supermarkety – rozšiřujte Vaše možnosti na trhu. Jedná se o 3 mini karty se stejnými čárovými kódy a tím umožnuje jedné rodině nebo partě přátel sbírat bonusy na jeden účet. Pomocí tohoto systému je možné výrazně rozšířit počet klientů.

Více za méně.

 • Karty můžete použít jako fixní slevu, certifikát, soutěž, její využití je opravdu jen na Vás. Výhoda mini karty je v jednoduchém použití, rozšiřování klientely, zvyšování tržeb a v neposlední řadě je to skvělá reklama s Vaším logem u  klienta. Mini karta je vždy s sebou jako klíčenka. Vyzkoušíte?

Řešení pro Váš úspěch — MINI karta.

Vy používáte, my vyrábíme!

Máte dotaz? google-site-verification=Rp1wUSq4eccK-ZbAfXOemqf9KFkQd8imllVdff4iH_U 188262516 4/1AY0e-g7FHWGCx9eUA-kx3OlyY0CRIPgOexORZNfG3_jXeUSwiXz4YawGMNo